Стіл ELEFANTE Halmar — стильний обідній стіл польської компанії Halmar з круглою стільницею виготовлений з натурального шпону + МДФ.
Стіл ELEFANTE стане окрасою вашої вітальні або кухні, родзинкою вашого інтер'єру
Розміри: 120х120х77 cм
Матеріал: натуральний шпон/МДФ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Стан | Новий |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Круглий |
| Колір | Дерево |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб золотий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 770 мм |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | МДФ шпонований |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 304 ₴











Відправка з 13 червня 2026