
Стіл Halmar ELEFANTE розкладний 160-240х100х77 см Дуб натуральний
63 968 ₴
- Під замовлення
- Код: 74022*001
Відправка з 13 червня 2026+380 (98) 055-66-34
- +380 (63) 055-66-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Стіл ELEFANTE Halmar — стильний обідній стіл польської компанії Halmar з прямокутною стільницею виготовлений з натурального шпону + МДФ.
Стіл ELEFANTE стане окрасою вашої вітальні або кухні, родзинкою вашого інтер'єру
Розміри: 160(240)х100х77 cм
Матеріал: натуральний шпон/МДФ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стан | Новий |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Дерево |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб золотий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 770 мм |
| Довжина столу | 1600 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2400 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1600 мм |
| Ширина столу | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | МДФ |
| Стільниця | МДФ шпонований, МДФ |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | COMBOIIDBB120X80 |
| Вид | Обідні столи |
| Довжина в розкладеному вигляді | 80-120(160) |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Матеріал стільниці | МДФ |
| Особливості | Розкладний |
| Форма | Прямокутний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 63 968 ₴











