
Стіл Halmar GALARDO розкладний 160-200х90х76 см Білий / золото
54 752 ₴
- Під замовлення
- Код: V-CH-GALARDO-ST
Відправка з 13 червня 2026+380 (98) 055-66-34
- +380 (63) 055-66-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Елегантний обідній стіл GALARDO від відомої польської компанії Halmar має оригінальний дизайн і виготовлений у сучасному стилі.
Прямокутна стільниця виготовлена в білому кольорі з лакованого МДФ
Каркас і ніжки МДФ, неіржавка сталь із порошковим покриттям
Розкладна модель дасть змогу зібрати всю сім'ю під час вечері або обіду. Виріб підходить для просторих віталень, столових і кухонь.
Розміри: 160/200х90х76 cм
Вага: 100 кг
Матеріал: лакований МДФ/неіржавка сталь/сталь із порошковим покриттям
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стан | Новий |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 780 мм |
| Довжина столу | 1600 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2000 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1600 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | метал, сталь покрита фарбою |
| Стільниця | МДФ лакований |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | COMBOIIDBB120X80 |
| Вид | Обідні столи |
| Довжина в розкладеному вигляді | 80-120(160) |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Матеріал стільниці | МДФ |
| Особливості | Розкладний |
| Форма | Прямокутний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54 752 ₴










