Стіл HENDERSON Halmar — стильний обідній стіл польської компанії Halmar з круглою стільницею з натурального шпона кольору горіх. Опора виготовлена з МДФ.
Стіл HENDERSON Halmar ідеально підходить для сучасних віталень і столових.
Розміри: 136х136х78 cм
Матеріал: натуральний шпон/МДФ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Стан | Новий |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Круглий |
| Колір | Дерево |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх світлий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 780 мм |
| Довжина столу | 1360 мм |
| Ширина столу | 1360 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | МДФ шпонований, МДФ ламінований |
| Стільниця | МДФ ламінований, МДФ шпонований |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 136 ₴












Відправка з 13 червня 2026