Крісло офісне FLORES горіх/чорний, горіх/кремовий від польського виробника Halmar.
Матеріал виготовлення: каркас — металевий, фанера. Оббивка — екошкіра.
Офіс — це місце, де ми проводимо чималу частину свого часу, тому важливо грамотно оформити свій робочий простір. Елегантне крісло, в оригінальному дизайні, додасть інтер'єру характеру, зробить його просторим і динамічним. Секрет привабливості меблів — це довговічність, стильність і функціональність. Ця модель чудово доповнить інтер'єр вашого офісу або кабінету, оформленого в сучасному стилі.
Каркас крісла виготовлений із металу та гнутої фанери, оббивка з якісної екошкіри. Висота сидіння: 50-60 см. Крісло укомплектоване пластиковими коліщатками, механізмом регулювання висоти, нахилу та гойдання.
Розміри: 119-129 cm
50-60 cm
62 cm
70 cm
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Анатомічні властивості | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові, Поліуретанові |
| Тип крісла | Для офісу |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 17.5 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 129 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 60 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 50 см |
| Глибина крісла | 70 см |
| Ширина крісла | 62 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 70 см |
| Ширина сидіння | 62 см |
| Комплектація | |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| М'яка подушка спинки | Так |
| Підставка для ніг | Ні |
| Подушка під голову | Так |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | дерево, метал |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Підлокітник | дерево |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Ні |
| Регулювання поперекового валика | Ні |
| Кут нахилу підголівника | Ні |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Так |
| колір | |
| Колір (відтінок) меблів | Кремовий, Горіх американський, Чорний, Кремовий |
- Ціна: 12 880 ₴









Відправка з 13 червня 2026