Офісне крісло BERKEL HALMAR — невелике комп'ютерне крісло польської компанії Halmar (Хальмар) на поворотному металевому каркасі з коліщатками. Як оббивка сидіння і спинки використана екошкіра/мембранна тканина, колір: чорно-червоний. Зручні підлокітники оббиті м'якими накладками. Крісло обладнане механізмом гойдання TILT, що фіксує нахил сидіння і спинки в робочому положенні та дає змогу вільно гойдатися з регульованою силою відхилення.
Матеріал: Тканина, екошкіра;
Каркас: Метал, пластик
Розміри: 108-117 cm
44-53 cm
62 cm
63 cm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Анатомічні властивості | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові, Поліуретанові |
| Тип крісла | Для офісу |
| Колір | Чорно-червоний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 14 кг |
| Висота посадкової частини крісла | 53 см |
| Висота з урахуванням спинки | 117 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 53 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 44 см |
| Глибина крісла | 63 см |
| Ширина крісла | 62 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 63 см |
| Ширина сидіння | 62 см |
| Комплектація | |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| М'яка подушка спинки | Так |
| Подушка під голову | Так |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик, метал |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Підлокітник | эко кожа, пластик, метал |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 192 ₴












Відправка з 13 червня 2026