
Крісло офісне Halmar VIRE SKID полози, тканина мембранна/сітка, чорний
6 864 ₴
- Під замовлення
- Код: 18053*003
Відправка з 13 червня 2026+380 (98) 055-66-34
- +380 (63) 055-66-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Vire Skid — стильне комп'ютерне крісло з підлокітниками польської компанії Halmar. Як оббивка сидіння використана чорна мембранна тканина, спинки — міцна сетка чорного кольору, що забезпечує чудову циркуляцію повітря. Каркас виготовлений з хромованого металу, підлокітники — з чорного пластику и металу.
Максимальне навантаження на крісло: 102 кг.
Офісне крісло Vire Skid дає змогу обладнати робоче місце працівників офісу з максимальним комфортом.
Матеріали:
- оббивка — мембранна тканина, сітка;
- основа — пластик, метал.
Розміри:
97 cm
50 cm
58 cm
60 cm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 102 кг |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Полози |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 15 кг |
| Висота посадкової частини крісла | 50 см |
| Висота з урахуванням спинки | 97 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 50 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 50 см |
| Глибина крісла | 60 см |
| Ширина крісла | 58 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 60 см |
| Ширина сидіння | 58 см |
| Комплектація | |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| М'яка подушка спинки | Ні |
| Підставка для ніг | Ні |
| Подушка під голову | Ні |
| Ергономічний підголовник | Ні |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал, сталь, пластик |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Підлокітник | пластик, метал |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Ні |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Ні |
| Регулювання поперекового валика | Ні |
| Кут нахилу підголівника | Ні |
| Кут нахилу спинки крісла | Ні |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 864 ₴







