Ми представляємо DORAL Halmar обертове крісло, красиво оббитий з велюрової тканини . Більше підійде дітям і підліткам завдяки невеликому розміру. Спинка та сидіння мають поздовжнє прострочення, що надає елегантності та стилю. Велюрова тканина прекрасно відбиває світло, приємна на дотик і легко чиститься. Рухома база хромована, що додатково впливає на дизайн крісла, колеса призначені для м'яких поверхонь . Він також обладнаний підлокітниками , які дадуть вам змогу прийняти правильне положення тіла. Він має базовий механізм обертання навколо власної осі та регулювання сидіння по висоті.
Крісло DORAL Halmar завдяки своїм габаритам підійде для дитячої або юнацької кімнати . Він матиме чудовий вигляд у будь-яких умовах кімнати, адже доступний у багатьох цікавих кольорах.
Матеріали:
- оббивка — тканина;
- основа — хромований метал, пластик;
- пластикові коліщатка.
Розміри:
88-98 cm
45-55 cm
55 cm
58 cm
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Анатомічні властивості | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 90 кг |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Тип крісла | Для офісу |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 9.5 кг |
| Висота посадкової частини крісла | 55 см |
| Висота з урахуванням спинки | 98 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 55 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 45 см |
| Глибина крісла | 58 см |
| Ширина крісла | 55 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 58 см |
| Ширина сидіння | 55 см |
| Комплектація | |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| М'яка подушка спинки | Так |
| Підставка для ніг | Ні |
| Подушка під голову | Ні |
| Ергономічний підголовник | Ні |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик, метал |
| Основний оббивний матеріал | велюр |
| Підлокітник | пластик |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Так |
- Ціна: 4 672 ₴





Відправка з 13 червня 2026