Крісло офісне Zoom — стильне комп'ютерне крісло з підлокітниками польської компанії Halmar на поворотному каркасі з коліщатками. Як оббивка використана сіра тканина у поєднанні з міцною сіткам чорного кольору, що забезпечує чудову циркуляцію повітря. Хрестовина виготовлена з хромованого металу, підлокітники — з чорного пластику и металу.
Крісло обладнане механізмом гойдання TILT, що фіксує нахил сидіння і спинки в робочому положенні та дає змогу вільно гойдатися з регульованою силою відхилення. Висота крісла змінюється за допомогою газліфта від 113 до 123 см.
Максимальне навантаження на крісло: 120 кг.
Офісне крісло Zoom дає змогу обладнати робоче місце працівників офісу з максимальним комфортом.
Матеріали:
- обивка - тканина, сітка;
- основа — пластик, метал;
- пластикові коліщатка.
Розміри:
113-123 cm
45-55 cm
61 cm
64 cm
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Анатомічні властивості | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані, Пластикові |
| Тип крісла | Для офісу |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 13.6 кг |
| Висота посадкової частини крісла | 55 см |
| Висота з урахуванням спинки | 123 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 55 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 45 см |
| Глибина крісла | 64 см |
| Ширина крісла | 61 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 64 см |
| Ширина сидіння | 61 см |
| Комплектація | |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| М'яка подушка спинки | Так |
| Підставка для ніг | Ні |
| Подушка під голову | Так |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал, пластик |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Підлокітник | пластик, метал |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Ні |
| Регулювання поперекового валика | Ні |
| Кут нахилу підголівника | Ні |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Так |
- Ціна: 6 416 ₴






Відправка з 13 червня 2026