
Крісло офісне поворотне Halmar SOCKET, тканина мембранна/сітка, чорний/білий
6 960 ₴
- Під замовлення
- Код: 50482*001
Відправка з 13 червня 2026- +380 (63) 055-66-34
Крісло SOCKET біле/чорне від польського виробника Halmar.
Матеріал виготовлення: каркас — пластиковий. Оббивка — тканина.
Офіс — це місце, де ми проводимо більшу частину свого часу, тому важливо грамотно оформити свій робочий простір. Елегантне крісло в оригінальному дизайні, додасть інтер'єру характеру, зробить його просторим і динамічним. Секрет привабливості меблів — це довговічність, стильність і функціональність. Ця модель чудово доповнить інтер'єр вашого офісу або кабінету, дитячої або молодіжної кімнати, оформлених у сучасному стилі. Стильне офісне комп'ютерне крісло з підлокітниками на металевому поворотному каркасі з коліщатками, в оббивці з мембранної тканини та сітки. Крісло обладнане механізмом гойдання TILT і регульованим підголівником.
Матеріали:
- оббивка — мембранна тканина, сітка;
- основа — пластик;
- пластикові коліщатка.
Розміри:
110-118 cm
48-56 cm
61 cm
68 cm
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Анатомічні властивості | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Тип крісла | Для офісу |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 12.8 кг |
| Висота посадкової частини крісла | 56 см |
| Висота з урахуванням спинки | 118 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 56 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 48 см |
| Глибина крісла | 68 см |
| Ширина крісла | 61 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 68 см |
| Ширина сидіння | 61 см |
| Комплектація | |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| М'яка подушка спинки | Так |
| Подушка під голову | Так |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал, пластик |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Підлокітник | пластик, метал |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Ні |
| Регулювання поперекового валика | Ні |
| Кут нахилу підголівника | Ні |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Так |
- Ціна: 6 960 ₴








