
Крісло офісне Halmar VIRE поворотне з підлокітниками, мембранна тканина Помаранчевий
5 104 ₴
- Під замовлення
- Код: 18054*007
Відправка з 14 червня 2026+380 (98) 055-66-34
- +380 (63) 055-66-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Мы рады представить вам прочное и очень удобное вращающееся кресло VIRE Halmar , которое прекрасно дополнит стилистику домашнего и офисного интерьера. Кресло спроектировано таким образом, чтобы оно было максимально комфортным при длительном использовании. Основание изготовлено из стали, а сиденье и спинка покрыты мембранной тканью и сеткой . Кроме того, кресло имеет механизм наклона, который позволяет свободно раскачиваться и функцию регулировки высоты сиденья. Продукт доступен в семи цветах, в том числе в белом, черном, сером, коричневом, оранжевом, синем и зеленом .
61
63
110 ÷ 120
44 ÷ 54
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Анатомічні властивості | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Колір | Помаранчевий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота з урахуванням спинки | 110 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 54 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 44 см |
| Глибина крісла | 73 см |
| Ширина крісла | 61 см |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Підлокітник | пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 104 ₴



