
Крісло офісне поворотне Halmar VALDEZ, тканина/тканина мембранна
5 984 ₴
- Під замовлення
- Код: 65677*001
Відправка з 13 червня 2026+380 (98) 055-66-34
- +380 (63) 055-66-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Комп'ютерне крісло Valdez створене для комфортної роботи. Ергономічна форма спинки з невеликим вигином робить крісло зручним, а сітчастий матеріал забезпечує природну вентиляцію, що сприяє вільному теплообміну та запобігає зайвому потовиділення. Як оббивка сидіння використовується зносостійка тканина. Підголівник забезпечує найкомфортніше положення голови, що дає змогу тримати шию в розслабленому стані, що сприяє зниженню втоми під час довготривалої роботи.
Крісло забезпечене механізмом Tilt, що забезпечує:
- вільне гойдання в кріслі,
- регулювання сили відхилення під вагу того, хто сидить,
- фіксацію нахилу сидіння та спинки в одному робочому положенні.
Матеріали:
оббивка — мембранна тканина, сітка;
основа — метал, пластик;
пластикові коліщатка.
Розміри:
116-122 cm
46-52 cm
64 cm
60 cm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Анатомічні властивості | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Тип крісла | Для офісу |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 12.3 кг |
| Висота посадкової частини крісла | 52 см |
| Висота з урахуванням спинки | 122 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 52 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 46 см |
| Глибина крісла | 60 см |
| Ширина крісла | 64 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 60 см |
| Ширина сидіння | 64 см |
| Комплектація | |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| М'яка подушка спинки | Ні |
| Підставка для ніг | Ні |
| Подушка під голову | Так |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик, метал |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Підлокітник | пластик |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Ні |
| Регулювання поперекового валика | Ні |
| Кут нахилу підголівника | Так |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 984 ₴











