
Стіл письмовий CLIF FORTE CLFB211 C546 Дуб вінтаж бетон темно-сірий
9 454 ₴
- Під замовлення
- Код: 61337*001
Відправка з 13 червня 2026+380 (98) 055-66-34
- +380 (63) 055-66-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Розміри:126,5 / 73,5 / 60
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 735 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Довжина | 1265 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 454 ₴




