Вітрина CQNV711LB є моделлю з колекції Canne і є відмінним рішенням для меблювання будь вітальні і їдальні. Завдяки своєму тонкому дизайну, пропозиція підійде для невеликих кімнат.
Освітлення, встановлене в шафі, підвищує його красу і підвищує корисність продукту, а також прикрас, розміщених у ньому. Блок буде відмінно поєднуватися з іншими меблями з системи Canne, створюючи сучасну планування у вітальні або їдальні.
Розміри:73,3 / 197 / 53
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Коричневий |
| Матеріал виготовлення вітрини | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шафи | 1970 мм |
| Глибина шафи | 530 мм |
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Ширина шафи | 733 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 115 ₴




Відправка з 13 червня 2026