
Крісло офісне поворотне Halmar ARSEN тканина/сітка, сірий/чорний
6 192 ₴
- Під замовлення
- Код: 62010*001
Відправка з 13 червня 2026+380 (98) 055-66-34
- +380 (63) 055-66-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Крісло ARSEN обладнаний механізмом TILT, який полегшить вільне регулювання висоти сидіння, блокування спинки у вертикальному положенні, розгойдування й обертання, а можливість регулювання точки опори спини — додаткова функція, яка буде підтримувати спину на відповідній для нас висоті. Крім того, профільований підголівник розслаблює м'язи шиї, а підлокітники — м'язи рук. Крісло ARSEN оббите сіткою матеріалом, завдяки якому зберігається вільний потік повітря. Поперечна основа крісла має пластикові колеса для килимів.
Матеріали:
- оббивка — мембранна тканина, сітка;
- основа — пластик;
- пластикові коліщатка.
Розміри:
113-124 cm
44-55 cm
62 cm
65 cm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Анатомічні властивості | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Тип крісла | Для офісу |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 10.5 кг |
| Висота посадкової частини крісла | 55 см |
| Висота з урахуванням спинки | 124 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 55 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 44 см |
| Глибина крісла | 65 см |
| Ширина крісла | 62 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 65 см |
| Ширина сидіння | 62 см |
| Комплектація | |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| М'яка подушка спинки | Ні |
| Підставка для ніг | Ні |
| Подушка під голову | Ні |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал, пластик |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Підлокітник | пластик |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Кут нахилу підголівника | Так |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 192 ₴











