Крісло офісне RAPID чорний від польського виробника Halmar.
Матеріал виготовлення: каркас — металевий. Оббивка — екошкіра.
Офіс — це місце, де ми проводимо чималу частину свого часу, тому важливо грамотно оформити свій робочий простір. Елегантне крісло, в оригінальному дизайні, додасть інтер'єру характеру, зробить його просторим і динамічним. Секрет привабливості меблів — це довговічність, стильність і функціональність. Ця модель чудово доповнить інтер'єр вашого офісу або кабінету, оформленого в сучасному стилі. Стильний офісний стілець на ніжках із хромованого металу, в оббивці з екошкіри. Випускається в чорному кольорі.
Матеріали:
- обивка - екошкіра;
- основа — метал;
- пластикові коліщатка.
Розміри:
83 см
47 см
48 см
58 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Полози |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 5.4 кг |
| Висота посадкової частини крісла | 47 см |
| Висота з урахуванням спинки | 83 см |
| Глибина крісла | 58 см |
| Ширина крісла | 48 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 58 см |
| Ширина сидіння | 48 см |
| Комплектація | |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
| М'яка подушка спинки | Ні |
| Підставка для ніг | Ні |
| Подушка під голову | Ні |
| Ергономічний підголовник | Ні |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Ні |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Ні |
| Регулювання поперекового валика | Ні |
| Кут нахилу підголівника | Ні |
| Кут нахилу спинки крісла | Ні |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 896 ₴









Відправка з 14 червня 2026