Крісло Butterfly — дуже стильне крісло на металевому каркасі польської компанії Halmar. Сидіння і спинка виготовлені з високоякісної приємної на дотик тканини, каркас — з хромованої сталі. Широка спинка, подушка на сидінні та регулювання висоти крісла забезпечують додатковий комфорт. Це підхожий варіант для зони відпочинку у вашому домі, офісі або кафе.
Розміри 76
75
95
43 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Анатомічні властивості | Так |
| Вид м'яких меблів | Крісло нерозкладне |
| Обивний матеріал | Поліестерова тканина, Двошарова тканина, Поліпропіленова тканина, Тканина двонитка |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність спинки | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота з урахуванням спинки | 95 см |
| Висота сидіння | 43 см |
| Глибина | 75 см |
| Ширина | 76 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | хромована сталь, метал |
| Ніжки | хромована сталь |
| Комплектація | |
| Підлокітник | 2 (шт) |
| Підлокітники | Так |
| Наповнювачі | |
| Подушка сидіння | пінополіуретан |
| Подушка спинки | пінополіуретан |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімні подушки | сидіння |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 696 ₴








Відправка з 13 червня 2026