
Крісло офісне поворотне Halmar VOYAGER, мембранна тканина, блакитний
7 360 ₴
- Під замовлення
- Код: 37508*003
Відправка з 13 червня 2026+380 (98) 055-66-34
- +380 (63) 055-66-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Офісне крісло Voyager Halmar ідеально впишеться в кабінет керівника та подарує комфорт своєму власнику впродовж усього робочого дня.
Крісло офісне VOYAGER HALMAR — стильне комп'ютерне крісло з ручками польської компанії Halmar на поворотному каркасі з коліщатками. Для оббивки використана приємна на На дотик мембранна тканина світло-сірого кольору. Хрестовина та ручки виготовлені з чорного пластику. Крісло обладнане механізмом гойдання TILT, який фіксує нахил сидіння й спинки в робочому положенні та дає змогу вільно гойдатися з регульованою силою відхилення. Висота крісла змінюється за допомогою газліфта від 115 до 125 см.
Матеріали:
- обивка - тканина;
- основа — пластик;
- пластикові коліщатка.
Розміри:
115-125 cm
47-57 cm
64 cm
61 cm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Анатомічні властивості | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Тип крісла | Для офісу |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 13.7 кг |
| Висота посадкової частини крісла | 57 см |
| Висота з урахуванням спинки | 125 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 57 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 47 см |
| Глибина крісла | 61 см |
| Ширина крісла | 64 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 61 см |
| Ширина сидіння | 64 см |
| Комплектація | |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| М'яка подушка спинки | Так |
| Підставка для ніг | Ні |
| Подушка під голову | Так |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик, метал |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Ні |
| Регулювання поперекового валика | Ні |
| Кут нахилу підголівника | Так |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 360 ₴






