
Крісло офісне поворотне Halmar TEKSAS, шкіра/екокожа, чорний/хром
17 648 ₴
- Під замовлення
- Код: 19349*004
Відправка з 13 червня 2026+380 (98) 055-66-34
- +380 (63) 055-66-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Офісне крісло Teksas Halmar стане дуже важливою частиною інтер'єру в кабінеті керівника.
Крісло офісне TEKSAS HALMAR чорне — стильне комп'ютерне крісло з ручками польської компанії Halmar на поворотному каркасі з коліщатками. Зручне сидіння й ергономічна спинка виготовлені з натуральної шкіри чорного кольору в поєднанні з якісним ПВХ. Хрестовина й оббиті м'якими накладками ручки виготовлені з хромованого металу. Крісло обладнане механізмом гойдання TILT, який фіксує нахил сидіння й спинки в робочому положенні та дає змогу вільно гойдатися з регульованою силою відхилення. Висота крісла змінюється за допомогою газліфта від 112 до 122 см.
Матеріали:
- обивка - натуральна шкіра, ПВХ;
- основа — метал;
- прогумовані коліщатка.
Розміри:
112-122 cm
47-57 cm
63 cm
51 cm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Анатомічні властивості | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 102 кг |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові, Поліуретанові |
| Тип крісла | Для офісу |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 25 кг |
| Висота посадкової частини крісла | 57 см |
| Висота з урахуванням спинки | 122 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 57 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 47 см |
| Глибина крісла | 51 см |
| Ширина крісла | 63 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 51 см |
| Ширина сидіння | 63 см |
| Комплектація | |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| М'яка подушка спинки | Так |
| Підставка для ніг | Ні |
| Подушка під голову | Так |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал, сталь, пластик |
| Основний оббивний матеріал | натуральна шкіра |
| Підлокітник | эко кожа, метал |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Ні |
| Регулювання поперекового валика | Ні |
| Кут нахилу підголівника | Ні |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 648 ₴









