Офісне крісло Stanley Halmar стане дуже важливою частиною інтер'єру в кабінеті керівника. Крісло офісне STANLEY HALMAR — стильне комп'ютерне крісло з ручками польської компанії Halmar (Халмар) на поворотному каркасі з прогумованими коліщатками. Зручне сидіння й ергономічна спинка виготовлені з екошкіри чорного кольору. Хрестовина й оббиті м'якими накладками ручки виготовлені з хромованого металу. Крісло обладнане механізмом гойдання TILT, який фіксує нахил сидіння й спинки в робочому положенні та дає змогу вільно гойдатися з регульованою силою відхилення. Висота крісла змінюється за допомогою газліфта від 108 до 115 см.
Матеріали:
- обивка - экокожа;
- основа — метал;
- прогумовані коліщатка.
Розміри:
108-115 cm
49-56 cm
59 cm
71 cm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Анатомічні властивості | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Тип крісла | Для офісу |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 18 кг |
| Висота посадкової частини крісла | 59 см |
| Висота з урахуванням спинки | 115 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 56 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 49 см |
| Глибина крісла | 71 см |
| Ширина крісла | 59 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 71 см |
| Ширина сидіння | 59 см |
| Комплектація | |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| М'яка подушка спинки | Так |
| Підставка для ніг | Ні |
| Подушка під голову | Так |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал, пластик |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Підлокітник | пластик, метал |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Ні |
| Регулювання поперекового валика | Ні |
| Кут нахилу підголівника | Ні |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 800 ₴






Відправка з 13 червня 2026