
Крісло офісне поворотне Halmar SONIC, тканина мембранна, чорний/сірий
9 616 ₴
- Під замовлення
- Код: 62004*001
Відправка з 13 червня 2026+380 (98) 055-66-34
- +380 (63) 055-66-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Крісло SONIC Halmar — це пропозиція для вас, якщо ви цінуєте комфорт, естетику та якість виготовлення. Кресло SONIC оббите чорною і сірою тканиною мембрани. Крім того, на сидінні та спинці є стібки, які додають чарівності. Крісло обладнане механізмом TILT, який дає змогу вільно та легко регулювати висоту сидіння, обертатися навколо своєї осі, розгойдуватися й фіксувати спинку у вертикальному положенні. Додатковим елементом, що надає функціональності, є регульовані підлокітники, які за потреби можна скласти назад. Це полегшить підіймання з крісла й дасть змогу пересуватися під парту, не опускаючи сидіння.
Матеріали:
- оббивка — мембранна тканина;
- основа — пластик;
- пластикові коліщатка.
Розміри:
115-124 cm
45-54 cm
68 cm
70 cm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Анатомічні властивості | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Тип крісла | Для офісу |
| Колір | Чорний |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий, Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 18 кг |
| Висота посадкової частини крісла | 54 см |
| Висота з урахуванням спинки | 124 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 54 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 45 см |
| Глибина крісла | 70 см |
| Ширина крісла | 68 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 70 см |
| Ширина сидіння | 68 см |
| Комплектація | |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| М'яка подушка спинки | Так |
| Підставка для ніг | Ні |
| Подушка під голову | Так |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал, пластик |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Підлокітник | пластик |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Так |
| Регулювання поперекового валика | Ні |
| Кут нахилу підголівника | Ні |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 616 ₴






