Офісне крісло SATURN Halmar стане дуже важливою частиною інтер'єру в кабінеті керівника.
Крісло офісне SATURN HALMAR чорне — стильне комп'ютерне крісло з регульованими підлокітниками польської компанії Palmar на поворотному каркасі з коліщатками. Зручне сидіння й ергономічна спинка виготовлені з перфорованої екошкіри чорного кольору з білими вставками. Хрестовина й оббиті м'якими накладками підлокітники виготовлені з міцного пластику. Крісло обладнане механізмом гойдання TILT, що фіксує нахил сидіння і спинки в робочому положенні та дає змогу вільно гойдатися з регульованою силою відхилення. Висота крісла змінюється за допомогою газліфта від 112 до 120 см.
Матеріали:
- обивка - екошкіра;
- основа — пластик;
- пластикові коліщатка.
Розміри:
112-120 cm
44-52 cm
67 cm
65 cm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Анатомічні властивості | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Тип крісла | Для офісу |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 19 кг |
| Висота посадкової частини крісла | 52 см |
| Висота з урахуванням спинки | 120 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 52 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 44 см |
| Глибина крісла | 65 см |
| Ширина крісла | 67 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 65 см |
| Ширина сидіння | 67 см |
| Комплектація | |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| М'яка подушка спинки | Так |
| Підставка для ніг | Ні |
| Подушка під голову | Ні |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик, метал |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Підлокітник | пластик |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Ні |
| Регулювання поперекового валика | Ні |
| Кут нахилу підголівника | Ні |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 168 ₴










Відправка з 13 червня 2026