Крісло RELAX 2 — це модель, яка вирізняється масивним зручним сидінням і профільованою спинкою, яка утримує спинку в правильному положенні, забезпечуючи підтримку хребта. Крісло RELAX 2 оббите темно-сірою тканиною. Для додаткового комфорту в цій моделі використовувався механізм TILT, який дає змогу регулювати стілець відповідно до переваг користувача. Можливе регулювання висоти сидіння, а також фіксація спинки у вертикальному положенні. Крім того, м'які підлокітники дають змогу вільно підтримувати руки. Офісне крісло RELAX 2 обладнане колесами з гумовим покриттям, ідеально підходять для твердих поверхонь, як-от плитка або панелі.
Матеріали:
- оббивка — тканина;
- основа — пластик;
- пластикові коліщатка.
Розміри:
110-118 cm
46-54 cm
64 cm
75 cm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Анатомічні властивості | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Тип крісла | Для офісу |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 16.4 кг |
| Висота посадкової частини крісла | 54 см |
| Висота з урахуванням спинки | 118 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 54 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 46 см |
| Глибина крісла | 75 см |
| Ширина крісла | 64 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 75 см |
| Ширина сидіння | 64 см |
| Комплектація | |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| М'яка подушка спинки | Так |
| Підставка для ніг | Ні |
| Подушка під голову | Так |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал, сталь |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Так |
| Регулювання поперекового валика | Ні |
| Кут нахилу підголівника | Ні |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 184 ₴





Відправка з 13 червня 2026