Дуже надійне офісне крісло QUAD, яке поєднує в собі елегантний дизайн із високоякісними компонентами.
Дуже надійне офісне крісло QUAD Halmar має механізм SYNCHRO, який є поліпшеною версією механізму multiblock, що дає змогу як гойдатися в кріслі, так і зафіксувати його в будь-якому положенні. Конструкція підтримує вагу до 150 кг завдяки використанню високоякісного газового балона, який стилістично добре вписується в хромовану базу. Комфорт і тиша руху стільця в офісі забезпечать прогумовані коліщатка. Більшість сидіння і спинки покрита єдиною екологічною шкірою, проте невеликі елементи покриті перфорованим еко. Структура об'єднує в собі хромовані підлокітники з додатковою піною й екологічною шкірою зверху.
Матеріали:
- оббивка — екошкіра, перфорована екошкіра;
- основа — метал;
- пластикові коліщатка.
Розміри:
124-132 cm
47-55 cm
63 cm
70 cm
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Анатомічні властивості | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Тип крісла | Для офісу |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 24.2 кг |
| Висота посадкової частини крісла | 55 см |
| Висота з урахуванням спинки | 132 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 55 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 47 см |
| Глибина крісла | 70 см |
| Ширина крісла | 63 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 70 см |
| Ширина сидіння | 63 см |
| Комплектація | |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| М'яка подушка спинки | Так |
| Підставка для ніг | Ні |
| Подушка під голову | Так |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал, сталь |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Підлокітник | эко кожа, метал |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Ні |
| Регулювання поперекового валика | Ні |
| Кут нахилу підголівника | Ні |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Так |
- Ціна: 15 264 ₴











Відправка з 13 червня 2026