Офісне крісло LOTUS Halmar стане дуже важливою частиною інтер'єру в кабінеті керівника. Крісло офісне Lotus — стильне комп'ютерне крісло з регульованими підлокітниками польської компанії Halmar на поворотному каркасі з коліщатками. Зручне сидіння й ергономічна спинка виготовлені з м'якої перфорованої екошкіри чорного кольору із сірими вставками. Хрестовина та підлокітники з м'якими накладками виготовлені з міцного пластику.
Крісло обладнане механізмом гойдання TILT, що фіксує нахил сидіння і спинки в робочому положенні та дає змогу вільно гойдатися з регульованою силою відхилення. Висота крісла змінюється за допомогою газліфта від 117 до 127 см.
Офісне крісло Lotus прекрасно доповнить кабінет керівника, даючи змогу своєму власнику максимально комфортно та затишно провести робочий день.
Матеріали:
- обивка - экокожа;
- основа — пластик;
- пластикові коліщатка.
Розміри:
117-127 cm
48-58 cm
63 cm
65 cm
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Анатомічні властивості | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Тип крісла | Для офісу |
| Колір | Чорний |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий, Сірий темний, Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 17 кг |
| Висота посадкової частини крісла | 58 см |
| Висота з урахуванням спинки | 127 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 58 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 47 см |
| Глибина крісла | 65 см |
| Ширина крісла | 63 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 65 см |
| Ширина сидіння | 63 см |
| Комплектація | |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| М'яка подушка спинки | Так |
| Підставка для ніг | Ні |
| Подушка під голову | Ні |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик, метал |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Підлокітник | эко кожа, пластик, метал |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Ні |
| Регулювання поперекового валика | Ні |
| Кут нахилу підголівника | Ні |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Так |
- Ціна: 10 592 ₴






Відправка з 13 червня 2026