
Крісло офісне поворотне Halmar HASEL екошкіра/сітка, чорний/чорний
10 384 ₴
- Під замовлення
- Код: 58231*001
Відправка з 13 червня 2026+380 (98) 055-66-34
- +380 (63) 055-66-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Поворотне крісло HASEL від компанії Halmar задовольнить будь-кого, хто очікує, передусім, зручність і стильний зовнішній вигляд.
Крісло HASEL Halmar пропонується працівникам завдяки численним конфігураціям. Крісло, обладнане механізмом MULTIBLOCK, завдяки якому спинка може бути зафіксована в будь-якому положенні. Також є можливо, сть регулювати висоту підлокітників вгору та вниз. Підголівник також можливість регулювати висоту. Спинка оббита еластичною сіткою, а сидіння м'якого екошкіра.
Матеріали:
- обивка - сетка, экокожа;
- основа — пластик;
- пластикові коліщатка.
Розміри:
110-118 cm
48-56 cm
68 cm
78 cm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Анатомічні властивості | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Тип крісла | Для офісу |
| Колір | Чорний |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий, Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 19.5 кг |
| Висота посадкової частини крісла | 56 см |
| Висота з урахуванням спинки | 118 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 56 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 48 см |
| Глибина крісла | 78 см |
| Ширина крісла | 68 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 78 см |
| Ширина сидіння | 68 см |
| Комплектація | |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Підставка для ніг | Ні |
| Подушка під голову | Ні |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал, пластик |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Підлокітник | пластик, метал |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Так |
| Регулювання поперекового валика | Ні |
| Кут нахилу підголівника | Так |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 384 ₴










