
Крісло офісне поворотне Halmar FOSTER, шкіра, екошкіра/хром, Чорний
24 736 ₴
- Під замовлення
- Код: 20177*002
Відправка з 13 червня 2026+380 (98) 055-66-34
- +380 (63) 055-66-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Офісне крісло Foster Halmar стане дуже важливою частиною інтер'єру в кабінеті керівника.
Крісло офісне FOSTER HALMAR чорне — стильне комп'ютерне крісло з ручками польської компанії Halmar на поворотному каркасі з коліщатками. Зручне сидіння й ергономічна спинка виготовлені з натуральної шкіри чорного кольору в поєднанні з високоякісним ПВХ. Хрестовина та ручок із м'якими накладками виготовлена з хромованого металу. Крісло обладнане механізмом мультиблок із функцією «антишок», що оберігає від удару спинкою або перекидання після зняття блокування. Мультиблок дає змогу зафіксувати нахил сидіння і спинки в п'яти позиціях і регулювати силу відхилення під час вільного гойдання.
Матеріали:
- оббивка — натуральна шкіра, ПВХ;
- основа — метал;
- пластикові коліщатка.
Розміри:
118-125 cm
48-55 cm
68 cm
54 cm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Анатомічні властивості | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Тип крісла | Для офісу |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 26 кг |
| Висота посадкової частини крісла | 55 см |
| Висота з урахуванням спинки | 125 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 55 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 48 см |
| Глибина крісла | 54 см |
| Ширина крісла | 68 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 54 см |
| Ширина сидіння | 68 см |
| Комплектація | |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| М'яка подушка спинки | Так |
| Підставка для ніг | Ні |
| Подушка під голову | Ні |
| Ергономічний підголовник | Ні |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик, сталь, метал |
| Підлокітник | пластик, метал |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Ні |
| Кут нахилу підголівника | Ні |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основний оббивний матеріал | Шкіра+еко-шкіра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 736 ₴





