
Крісло офісне поворотне Halmar DEFENDER, екошкіра, червоний/чорний
11 024 ₴
- Під замовлення
- Код: 50459*005
Відправка з 14 червня 2026- +380 (63) 055-66-34
Крісло DEFENDER від польського виробника Halmar.
Матеріал виготовлення: каркас — металевий, пластик. Оббивка-екошкіра.
Офіс — це місце, де ми проводимо більшу частину свого часу, тому важливо грамотно оформити свій робочий простір. Елегантне крісло в оригінальному дизайні додасть інтер'єру характеру, зробить його просторим і динамічним. Секрет привабливості меблів — це довговічність, стильність і функціональність. Ця модель чудово доповнить інтер'єр вашого офісу або кабінету, дитячої або молодіжної кімнати, оформлених у сучасному стилі. Стильне ігрове крісло з регульованими підлокітниками та м'яким підголівником на пластиковому поворотному каркасі з коліщатками, в оббивці з екошкіри. Крісло обладнане механізмом гойдання TILT і відкидною спинкою.
Матеріали:
- обивка - экокожа;
- основа — пластик;
- пластикові коліщатка.
Розміри:
126-134 cm
46-54 cm
55 cm
69 cm
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Анатомічні властивості | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 21.7 кг |
| Висота посадкової частини крісла | 46 см |
| Висота з урахуванням спинки | 134 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 54 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 46 см |
| Глибина крісла | 69 см |
| Ширина крісла | 55 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 69 см |
| Ширина сидіння | 55 см |
| Комплектація | |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| М'яка подушка спинки | Так |
| Підставка для ніг | Так |
| Подушка під голову | Так |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик, метал |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Підлокітник | пластик |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Так |
| Кут нахилу підголівника | Так |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Так |
- Ціна: 11 024 ₴





