Стильний і багатий барний стілець Halmar H-88 виконаний з якісної приємною на дотик еко-шкіри. Сталевий чорний каркас.
Можливість регулювати висоту від 66 до 86 див. А значить стілець підійде як барних стійок, так і полубарным.
39
46
89-109
66-86 cm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Тип | Барний стілець |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина табуретки | 460 мм |
| Габаритні розміри | |
| Максимальна висота сидіння | 860 мм |
| Мінімальна висота сидіння | 660 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал |
| Обивний матеріал | Еко-шкіра |
| Особливості | Можливість регулювання висоти сидіння, Комплектація підніжкою |
| Ширина | 390 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 800 ₴










Відправка з 13 червня 2026