Поворотне крісло BARTON від компанії Halmar задовольнить будь-кого, хто очікує, перш за все, на зручність і стильний зовнішній вигляд.
Стильне комп'ютерне крісло BARTON з підлокітниками польської компанії Halmar на поворотному каркасі з коліщатками. Зручне сидіння й ергономічна спинка виготовлені з перфорованої екошкіри у двох кольорах — чорний і білий. Хрестовина й оббиті м'якими накладками підлокітники виготовлені з міцного пластику. Крісло обладнане механізмом гойдання TILT, який фіксує нахил сидіння і спинки в робочому положенні та дає змогу вільно гойдатися з регульованою силою відхилення. Висота крісла змінюється за допомогою газліфта.
Матеріали:
- оббивка — перфорована екошкіра;
- основа — пластик;
- прорізні коліщатка.
Розміри:
115-123 cm
45-53 cm
64 cm
68 cm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Анатомічні властивості | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Тип крісла | Для офісу |
| Колір | Чорний |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 17.6 кг |
| Висота посадкової частини крісла | 53 см |
| Висота з урахуванням спинки | 123 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 53 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 45 см |
| Глибина крісла | 68 см |
| Ширина крісла | 64 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 68 см |
| Ширина сидіння | 64 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Підлокітник | пластик |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| М'яка подушка спинки | Так |
| Підставка для ніг | Ні |
| Подушка під голову | Так |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 704 ₴










Відправка з 14 червня 2026