Офісне крісло ALVIN — дуже елегантне офісне крісло, оббите екологічною шкірою чорного кольору. Він має висувну м'яку підставку для ніг, яка дає змогу зручно підтримувати втомлені ноги, роблячи її не тільки функціональною, але й зручною. Крім того, м'які підлокітники забезпечать комфорт під час сидіння. У кріслі використовується механізм TILT, який дає змогу плавно регулювати висоту сидіння, фіксацію спинки у вертикальному положенні та вільне розгойдування, завдяки чому ми регулюємо стілець під власні потреби. Металева поперечна основа обладнана колесами з гумовим покриттям, які запобігають подряпинам твердих поверхонь, як-от панелі та плитка, і дають змогу стільцю безперешкодно рухатися.
Матеріали:
- обивка - экокожа;
- основа — пластик;
- пластикові коліщатка.
Розміри:
118-128 cm
55-62 cm
66 cm
70 cm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Анатомічні властивості | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Тип крісла | Для офісу |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 21.5 кг |
| Висота посадкової частини крісла | 62 см |
| Висота з урахуванням спинки | 128 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 62 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 55 см |
| Глибина крісла | 70 см |
| Ширина крісла | 66 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 70 см |
| Ширина сидіння | 66 см |
| Комплектація | |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Підставка для ніг | Так |
| Подушка під голову | Ні |
| Ергономічний підголовник | Ні |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал, сталь, пластик |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Підлокітник | пластик |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Ні |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 056 ₴











Відправка з 14 червня 2026