Крісло ADMIRAL — це новинка від польської фірми Halmar у категорії ергономічних крісел преміумкласу. Воно ідеально впишеться в кабінет керівника та подарує комфорт своєму власникові впродовж усього робочого дня.
Крісло офісне ADMIRAL — стильне комп'ютерне крісло з регульованими підлокітниками та підголівником польської компанії Halmar на поворотному каркасі з коліщатками. Для оббивки використана тканина чорного кольору та сітка сірого кольору з прекрасною циркуляцією повітря. Хрестовина виготовлена з алюмінію, підлокітники — з чорного пластику. Крісло обладнане механізмом мультиблок, який дає змогу зафіксувати нахил сидіння і спинки, а також регулювати силу відхилення під час вільного гойдання.
Матеріали: оббивка — тканина, сітка; основа — метал, пластик; пластикові коліщатка.
Розміри:
120-130 cm
46-56 cm
64 cm
60 cm
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Анатомічні властивості | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані, Пластикові |
| Тип крісла | Для офісу |
| Колір | Чорний |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий, Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 16 кг |
| Висота посадкової частини крісла | 56 см |
| Висота з урахуванням спинки | 120 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 56 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 46 см |
| Глибина крісла | 60 см |
| Ширина крісла | 64 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 60 см |
| Ширина сидіння | 64 см |
| Комплектація | |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| М'яка подушка спинки | Так |
| Підставка для ніг | Ні |
| Подушка під голову | Так |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал, пластик |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Підлокітник | пластик |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
- Ціна: 11 856 ₴




Відправка з 14 червня 2026