Матеріал сидіння: тканина букле
Матеріал каркасу: металеві ніжки з чорним порошковим покриттям
Колір сидіння: білий
Колір каркасу: чорний
Додаткова інформація: товщина металу 1,1 мм, пінополіуретан, цільове використання - в приміщенні, MAX навантаження - 120 кг.
Розмір коробки: 1,01*60*53,5 см
При оформлении заказа возможно перемещение на наш склад в Киеве (ДВРЗ) и самовывоз. В остальных случаях отправка осуществляется Новой Почтой по всей Украине.
При оформлении заказа возможно перемещение на наш склад в Киеве (ДВРЗ) и самовывоз. В остальных случаях отправка осуществляется Новой Почтой по всей Украине.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Інтарсіо |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Цвет каркаса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 81 мм |
| Глубина | 57 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 6.25 |
| Высота сидения | 48 мм |
| Глубина сиденья | 45 |
| Матеріал крісла | Тканина |
| Ширина | 55 |
| Ширина сиденья | 49 |
Информация для заказа
- Цена: 3 350,14 ₴







