Матеріал сидіння: фактурний вельвет
Матеріал каркасу: металеві ніжки з чорним порошковим покриттям
Колір сидіння: темний беж
Колір каркасу: чорний
Додаткова інформація: цільнозварний каркас
Розмір коробки: 70*50*68 см
При оформлении заказа возможно перемещение на наш склад в Киеве (ДВРЗ) и самовывоз. В остальных случаях отправка осуществляется Новой Почтой по всей Украине.
При оформлении заказа возможно перемещение на наш склад в Киеве (ДВРЗ) и самовывоз. В остальных случаях отправка осуществляется Новой Почтой по всей Украине.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Інтарсіо |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет каркаса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 86 мм |
| Глубина | 56.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5.5 |
| Высота сидения | 49 мм |
| Глубина сиденья | 42,5 |
| Матеріал крісла | фактурний вельвет |
| Цвет | Темний беж |
| Ширина | 45 |
| Ширина сиденья | 43,5 |
Информация для заказа
- Цена: 2 031,23 ₴








