Крісло з відкидною спинкою, оббивка: тканина Brego, каркас: метал, колір: 18 темно-сірий/чорний. Електричне розкладання, функція: вертикалізація
Країна виробник: Китай
Об `єм: 0
Глибина сидіння: 51
Ширина сидіння: 48
Висота сидіння: 48
Висота: 107
Ширина: 68
Глибина: 90
Довжина у розкладеному вигляді: 165
Колір: Темно-сірий
Матеріал крісла: Тканина
Колір каркасу: Чорний
Каркас: Метал
Максимальне завантаження: 150
Опція (розкладка): Розкладний
При оформлении заказа возможно перемещение на наш склад в Киеве (ДВРЗ) и самовывоз. В остальных случаях отправка осуществляется Новой Почтой по всей Украине.
При оформлении заказа возможно перемещение на наш склад в Киеве (ДВРЗ) и самовывоз. В остальных случаях отправка осуществляется Новой Почтой по всей Украине.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Темно-серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 107 мм |
| Высота сидения | 48 мм |
| Глубина | 90 мм |
| Глубина сиденья | 51 |
| Каркас | Металл |
| Матеріал крісла | Тканина |
| Опція (розкладка) | Розкладний |
| Цвет каркаса | Черный |
| Ширина | 68 |
| Ширина сиденья | 48 |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте










