Крісло з відкидною спинкою, оббивка: оксамитова тканина Bluvel, каркас: метал, колір: чорний/чорний. Ручне розкладання
Країна виробник: Китай
Об `єм: 0,28776
Глибина сидіння: 53
Ширина сидіння: 48
Висота сидіння: 47
Висота: 100
Ширина: 66
Глибина: 92
Довжина у розкладеному вигляді: 144
Колір: Чорний
Матеріал крісла: Тканина оксамит
Колір каркасу: Чорний
Каркас: Метал
Максимальне завантаження: 150
Опція (розкладка): Розкладний
При оформлении заказа возможно перемещение на наш склад в Киеве (ДВРЗ) и самовывоз. В остальных случаях отправка осуществляется Новой Почтой по всей Украине.
При оформлении заказа возможно перемещение на наш склад в Киеве (ДВРЗ) и самовывоз. В остальных случаях отправка осуществляется Новой Почтой по всей Украине.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 100 мм |
| Высота сидения | 47 мм |
| Глубина | 92 мм |
| Глубина сиденья | 53 |
| Каркас | Металл |
| Матеріал крісла | Тканина оксамит |
| Опція (розкладка) | Розкладний |
| Цвет каркаса | Черный |
| Ширина | 66 |
| Ширина сиденья | 48 |
Информация для заказа
- Цена: 9 473,41 ₴







