Крісло з відкидною спинкою, оббивка: оксамитова тканина Bluvel, каркас: метал, колір: бежевий/чорний. Електричне розкладання, функції: масаж, підігрів, USB-порт
Країна виробник: Китай
Об `єм: 0,387888
Глибина сидіння: 57
Висота сидіння: 48
Висота: 96
Ширина: 76
Глибина: 94
Довжина у розкладеному вигляді: 160
Колір: Бежевий
Матеріал крісла: Тканина оксамит
Каркас: Метал
Максимальне завантаження: 150
Опція (розкладка): Розкладний
При оформлении заказа возможно перемещение на наш склад в Киеве (ДВРЗ) и самовывоз. В остальных случаях отправка осуществляется Новой Почтой по всей Украине.
При оформлении заказа возможно перемещение на наш склад в Киеве (ДВРЗ) и самовывоз. В остальных случаях отправка осуществляется Новой Почтой по всей Украине.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Бежевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 96 мм |
| Высота сидения | 48 мм |
| Глубина | 94 мм |
| Глубина сиденья | 57 |
| Каркас | Металл |
| Матеріал крісла | Тканина оксамит |
| Опція (розкладка) | Розкладний |
| Ширина | 76 |
Информация для заказа
- Цена: 18 697,73 ₴




