3-місний диван, оббивка: тканина Brego, каркас: дерево, колір: темно-сірий/венге
Країна виробник: Польща
Об `єм: 0,843378
Глибина сидіння: 60
Висота сидіння: 43
Висота: 78
Ширина: 145
Глибина: 85
Колір: Світло сірий
Матеріал крісла: Тканина
Колір каркасу: Венге
Каркас: Дерево
Максимальне завантаження: 200
Опція (розкладка): Нерозкладний
Функція сну: НІ
При оформлении заказа возможно перемещение на наш склад в Киеве (ДВРЗ) и самовывоз. В остальных случаях отправка осуществляется Новой Почтой по всей Украине.
При оформлении заказа возможно перемещение на наш склад в Киеве (ДВРЗ) и самовывоз. В остальных случаях отправка осуществляется Новой Почтой по всей Украине.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Вид мягкой мебели | софа |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 78 мм |
| Высота сидения | 43 мм |
| Глубина | 85 мм |
| Глубина сиденья | 60 |
| Каркас | Дерево |
| Матеріал крісла | Тканина |
| Опція (розкладка) | Нерозкладний |
| Цвет каркаса | Венге |
| Ширина | 145 |
Информация для заказа
- Цена: 36 700 ₴



