Стильна і сучасна модель від меблевої компанії Signal.
Висота: 107,
Ширина: 79,
Довжина: 94,
Висота (сидіння): 49,
Каркас: Метал,
Опція (розкладка): Розкладний,
Колір каркаса: Чорний,
Матеріал крісла: Тканина оксамит,
Вага: 41.05,
Глибина (сидіння): 53,
Колір: Темний беж
При оформлении заказа возможно перемещение на наш склад в Киеве (ДВРЗ) и самовывоз. В остальных случаях отправка осуществляется Новой Почтой по всей Украине.
При оформлении заказа возможно перемещение на наш склад в Киеве (ДВРЗ) и самовывоз. В остальных случаях отправка осуществляется Новой Почтой по всей Украине.
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вес | 41.05 |
| Высота | 107 мм |
| Высота сидения | 49 мм |
| Глубина сиденья | 53 |
| Длина | 94 мм |
| Каркас | Металл |
| Матеріал крісла | Тканина оксамит |
| Опція (розкладка) | Розкладний |
| Цвет | Темний беж |
| Цвет каркаса | Черный |
| Ширина | 79 |
Информация для заказа
- Цена: 19 694,53 ₴



