Диван TM3 Темно-синій ( TM3V86 ) : стильна і сучасна модель від відомої , Польської меблевої компанії Signal. Відмінна якість і легкість моделі додасть вашому інтер'єру вишуканості і краси, а екологічно чисті матеріали , з яких виготовлений предмет інтер'єру, буде безпечний для Вас та Ваших рідних .Товар поставляється в оригінальній упаковці з докладною інструкцією і усіма комплектуючими, що дозволяє зібрати його самостійно, без особливих зусиль.
Матеріал крісла: Ткань бархат,
Опція (розкладка): Нераскладной,
Колір каркаса: венге,
Матеріал: Дерево,
Висота: 76,
Ширина: 60,
Довжина: 160,
Висота (сидіння): 46
При оформлении заказа возможно перемещение на наш склад в Киеве (ДВРЗ) и самовывоз. В остальных случаях отправка осуществляется Новой Почтой по всей Украине.
При оформлении заказа возможно перемещение на наш склад в Киеве (ДВРЗ) и самовывоз. В остальных случаях отправка осуществляется Новой Почтой по всей Украине.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Вид мягкой мебели | софа |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 76 мм |
| Высота сидения | 46 мм |
| Длина | 160 мм |
| Материал | Дерево |
| Матеріал крісла | Ткань бархат |
| Опція (розкладка) | Нераскладной |
| Упакування | 1 шт. в 1 упаковці |
| Цвет каркаса | Венге |
| Ширина | 60 |
Информация для заказа
- Цена: 16 453,70 ₴



