Стілець, оббивка: оксамитова тканина Bluvel, каркас: метал, колір: 86 темно-синій/чорний матовий
Країна виробник: Китай
Об `єм: 0,1
Глибина сидіння: 47
Ширина сидіння: 42
Висота сидіння: 47
Висота: 85
Ширина: 57
Колір: Морський
Матеріал крісла: Тканина оксамит
Колір каркасу: Чорний матовий
Каркас: Метал
Максимальне завантаження: 120
При оформлении заказа возможно перемещение на наш склад в Киеве (ДВРЗ) и самовывоз. В остальных случаях отправка осуществляется Новой Почтой по всей Украине.
При оформлении заказа возможно перемещение на наш склад в Киеве (ДВРЗ) и самовывоз. В остальных случаях отправка осуществляется Новой Почтой по всей Украине.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет | Синий |
| Цвет (оттенок) мебели | Синий |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет обивки | Синий |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 85 мм |
| Ширина | 57 мм |
| Материал изготовления | |
| Обивочный материал | Велюр |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сидения | 47 мм |
| Глубина сиденья | 47 |
| Каркас | Металл |
| Матеріал крісла | Тканина оксамит |
| Ширина сиденья | 42 |
Информация для заказа
- Цена: 2 891,84 ₴





