Крісло, що обертається, оббивка: сітка, каркас: пластик, колір: чорний/чорний. Мультиблок, регульований: підлокітники 4D, підголівник, поперекова підтримка
Країна виробник: Китай
Об `єм: 0,19
Глибина сидіння: 50
Ширина сидіння: 51
Висота сидіння: 44
Висота: 119
Ширина: 68
Колір: Чорний
Матеріал крісла: Сітка
Колір каркасу: Чорний
Каркас: Пластмаса
Максимальне завантаження: 120
При оформлении заказа возможно перемещение на наш склад в Киеве (ДВРЗ) и самовывоз. В остальных случаях отправка осуществляется Новой Почтой по всей Украине.
При оформлении заказа возможно перемещение на наш склад в Киеве (ДВРЗ) и самовывоз. В остальных случаях отправка осуществляется Новой Почтой по всей Украине.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Размеры спинки и сидения | |
| Глубина сиденья | 50 см |
| Ширина сиденья | 51 см |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Цвет каркаса | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 119 мм |
| Высота сидения | 44 мм |
| Каркас | Пластмаса |
| Матеріал крісла | Сітка |
| Ширина | 68 |
Информация для заказа
- Цена: 9 772,67 ₴







