Матеріал сидіння: лляна тканина
Матеріал каркасу: чорні піщані ніжки з функцією автоповороту
Колір сидіння: світло-сірий
Колір каркасу: чорний
Оберт 180º
Розмір коробки: 77*65*53 см
При оформлении заказа возможно перемещение на наш склад в Киеве (ДВРЗ) и самовывоз. В остальных случаях отправка осуществляется Новой Почтой по всей Украине.
При оформлении заказа возможно перемещение на наш склад в Киеве (ДВРЗ) и самовывоз. В остальных случаях отправка осуществляется Новой Почтой по всей Украине.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Інтарсіо |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет каркаса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 90 мм |
| Глубина | 63 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 9.5 |
| Высота сидения | 49 мм |
| Глубина сиденья | 45 |
| Матеріал крісла | лляна тканина |
| Ширина | 48 |
Информация для заказа
- Цена: 3 253,38 ₴



