Матеріал сидіння: фактурний вельвет
Матеріал каркасу: металеві ніжки з чорним порошковим покриттям
Колір сидіння: сірий
Колір каркасу: чорний
Розмір коробки: 57,5*82*61 см
.
При оформлении заказа возможно перемещение на наш склад в Киеве (ДВРЗ) и самовывоз. В остальных случаях отправка осуществляется Новой Почтой по всей Украине.
При оформлении заказа возможно перемещение на наш склад в Киеве (ДВРЗ) и самовывоз. В остальных случаях отправка осуществляется Новой Почтой по всей Украине.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Інтарсіо |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Серый |
| Цвет каркаса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 80 мм |
| Глубина | 55 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сидения | 49 мм |
| Матеріал крісла | фактурний вельвет |
| Ширина | 55 |
Информация для заказа
- Цена: 4 303,94 ₴








