Напівбарний стілець B-300 айворі + чорний - шедевр у власному домі, офісі чи громадських закладах. Стілець володіє високою міцністю і довговічністю, елегантний та стильний меблевий елемент.
Дивовижний колір айворі стільця додає шарму. Оббивка тканина букле – ідеальний матеріал для оббивки меблів, міцний та зносостійкий, м'який та гладкий, практичний та витончений. Закруглена спинка для зручності. Каркас металевий фарбований чорний колір гарантує надійність та довговічність, є надзвичайно надійними і зручними для використання, ніжки мають пластикові заглушки від пошкоджень підлоги. Зручна і міцна підніжка чорного кольору.
Ергономічна форма додасть комфорту під час сидіння, а стильний дизайн зробить привабливим додатком до будь-яких меблів. Від кухні до вітальні, від офісу до ресторану - вписується в будь-яке оточення, надаючи приміщенню розкіш, елегантність.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Покрытие | Порошковая краска |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Тип опор | 4 ножки, Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Кремовый, Черный |
| Цвет каркаса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 950 мм |
| Глубина | 580 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | металл |
| Каркас стула | металл |
| Обивочный материал | Ткань |
| Сиденье | металл, ткань |
| Спинка | металл, ткань |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 7.5 |
| Висота до сидіння, см | 68 |
| Висота, см | 95 |
| Категория | Стільці |
| Максимальна глибина сидіння, см | 58 |
| Материал основы | фарбований метал |
| Матеріал оббивки | букле |
| Складання | потребує складання |
| Ширина сидіння, см | 52 |
Информация для заказа
- Цена: 5 175 ₴







