Напівбарний стілець B-300 білий пісок + чорний - шедевр у власному домі, офісі чи громадських закладах. Стілець володіє високою міцністю і довговічністю, елегантний та стильний меблевий елемент.
Дивовижний колір білий пісок стільця додає шарму. Оббивка тканина букле – ідеальний матеріал для оббивки меблів, міцний та зносостійкий, м'який та гладкий, практичний та витончений. Спинка закруглена для зручності. Каркас металевий фарбований чорний колір гарантує надійність та довговічність, є надзвичайно надійними і зручними для використання, ніжки мають пластикові заглушки від пошкоджень підлоги. Зручна і міцна підніжка чорного кольору.
Ергономічна форма додасть комфорту під час сидіння, а стильний дизайн зробить привабливим додатком до будь-яких меблів. Від кухні до вітальні, від офісу до ресторану - вписується в будь-яке оточення, надаючи приміщенню розкіш, елегантність.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Материал каркаса | металл |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Обивочный материал | Ткань |
| Особенности | Наличие спинки, Мягкое сидение |
| Поворотный механизм | Нет |
| Подножка | Да |
| Покрытие | Краска |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Современный |
| Тип | Полубарный |
| Тип мебели | барный стул |
| Тип опор | Ножки, 4 ножки |
| Тип основания | Ножки |
| Форма сиденья | круглая |
| Цвет | Айвори |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Черный |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет обивки | Белый |
| Штабелируемый | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7.5 кг |
| Высота | 950 мм |
| Высота стула с учетом спинки | 950 мм |
| Глубина | 580 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 100 кг |
| Ширина | 520 мм |
| Материал изготовления | |
| Ножки | металл |
| Основной обивочный материал | букле |
| Сиденье | металл, ткань |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 7.5 |
| Висота до сидіння, см | 68 |
| Висота, см | 95 |
| Категория | Стільці |
| Максимальна глибина сидіння, см | 58 |
| Материал каркаса (опор) | Металл |
| Материал основы | фарбований метал |
| Материал спинки | Металл |
| Матеріал оббивки | букле |
| Складання | потребує складання |
| Ширина сидіння, см | 52 |
Информация для заказа
- Цена: 5 175 ₴







