Елегантна оббивка з тканини букле кольору білий пісок, виглядає не лише стильно, але і відчувається неймовірно приємно на дотик, створює атмосферу розкоші в будь-якому приміщенні і робить стілець ідеальним вибором для щоденного використання.
Стілець поворотний на чотирьох ніжках розташованих під нахилом. Каркас з фарбованого металу чорного кольору, виглядає не лише стійко і надійно, але і додає модерністського шарму. Ніжки розташовані під нахилом для більшої стійкості.
Пластикові заглушки захищають підлогове покриття від подряпин.
Завдяки міцній конструкції з використанням якісних матеріалів, цей стілець є надзвичайно надійним і зручним для використання. Його ергономічна форма додасть комфорту під час сидіння, а стильний дизайн зробить його привабливим додатком до будь-якого столу чи іншого меблевого елементу.
Стілець може бути легко розібраний, що полегшує транспортування та зберігання, а також забезпечує зручність у випадку потреби зберігання на час невикористання.
Від кухні до вітальні, від офісу до ресторану — стілець вписується в будь-яке оточення, надаючи приміщенню розкіш, елегантність. Цей стілець стане не тільки стильним акцентом, але й виразом вашого прагнення до якості та комфорту, де кожна деталь має значення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Покрытие | Порошковая краска |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Тип опор | 4 ножки, Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Черный |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет обивки | Песочный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 800 мм |
| Глубина | 580 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Обивочный материал | Ткань |
| Сиденье | металл, ткань |
| Спинка | металл, ткань |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 7.05 |
| Висота до сидіння, см | 48 |
| Висота, см | 80 |
| Категория | Стільці |
| Максимальна глибина сидіння, см | 58 |
| Материал основы | фарбований метал |
| Матеріал оббивки | букле |
| Складання | потребує складання |
| Цвет | білий пісок |
| Ширина сидіння, см | 52 |
- Цена: Цену уточняйте







