1.Елегантний дизайн: Кругла форма стільниці з поліуретанового фарбованого МДФ надають столу сучасний і розкішний вигляд, що чудово впишеться в будь-який інтер'єр. Стільниця кольору теплий пісок.
2.Міцна опора: Центральна ніжка з поліуретанового фарбованого МДФ кольору теплий пісок надає стильний вигляд і забезпечує максимальну стабільність і підтримку.
3.Висока якість матеріалів: поліуретановий фарбований МДФ високоякісний матеріал, міцний та довговічний, забезпечує стійкість до подряпин і вологи,
4. Функціональність: Прекрасне доповнення до вашого інтер'єру та комфортне місце для спільних приємних моментів з рідними та близькими. Ідеальний елемент для дому чи офісу.
5. Простота збірки: Легка в установці та зручна у використанні.
Цей обідній стіл - ідеальний вибір для тих, хто цінує якість, стиль та зручність.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Покрытие | Термостойкий пластик |
| Раскладная столешница | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип кухонного стола | не раскладной |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Форма стола | Круглый |
| Цвет | Песочный |
| Цвет (оттенок) мебели | Теплый Песок |
| Цвет каркаса | Натуральный, Кремовый |
| Габаритные размеры стола | |
| Вес | 48 кг |
| Высота стола | 760 мм |
| Длина стола | 1200 мм |
| Ширина стола | 1200 мм |
| Регулировки стола | |
| Высота обеденного стола | Нет |
| Размер столешницы обеденного стола | Нет |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | МДФ покрытый пластиком |
| Столешница | МДФ покрытый пластиком |
| Комплектация стола | |
| Колесики | Нет |
| Дополнительные характеристики стола | |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 48 |
| Вид | нерозкладні |
| Висота, см | 76 |
| Діаметр, см | 120 |
| Категория | Столи обідні |
| Материал основы | поліуретановий фарбований МДФ |
| Матеріал столешні | поліуретановий фарбований МДФ |
| Складання | потребує складання |
| Форма | круглі |
- Цена: 20 205 ₴






