Матеріал сидіння: фактурний вельвет
Матеріал каркасу: металеві ніжки з чорним порошковим покриттям
Колір сидіння: зелений
Колір каркасу: чорний
Розмір коробки: 69*55,5*56 см
При оформлении заказа возможно перемещение на наш склад в Киеве (ДВРЗ) и самовывоз. В остальных случаях отправка осуществляется Новой Почтой по всей Украине.
При оформлении заказа возможно перемещение на наш склад в Киеве (ДВРЗ) и самовывоз. В остальных случаях отправка осуществляется Новой Почтой по всей Украине.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Інтарсіо |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Зелёный |
| Цвет каркаса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 83 мм |
| Глубина | 61 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 8 |
| Высота сидения | 50 мм |
| Матеріал крісла | фактурний вельвет |
| Ширина | 58 |
Информация для заказа
- Цена: 3 138,69 ₴



