Стілець M-05 мокко + бук - втілення комфорту у світі меблів. Зручність і стиль поєднуються в цьому мінімалістичному шедеврі дизайну, створюючи враження естетичної досконалості.
Пластиковий корпус кольору мокко гарантує надійність та довговічність. виглядає не лише стильно, але і створює атмосферу надійності в будь-якому приміщенні і робить стілець ідеальним вибором для щоденного використання.
Дерево бук і металевий каркас, який пофарбовано у чорний колір, виглядає не лише стійко і надійно, але і додає модерністського шарму.
Завдяки міцній конструкції з використанням якісних матеріалів, цей стілець є надзвичайно надійним і зручним для використання.
Від кухні до офісу — стілець вписується в будь-яке оточення, надаючи приміщенню елегантність. Цей стілець стане не тільки стильним акцентом, але й виразом вашого прагнення до якості та комфорту, де кожна деталь має значення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Жесткое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Покрытие | Порошковая краска |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Тип опор | 4 ножки, Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Коричневый, Бук светлый, Капучино, Бежевый, Черный |
| Цвет каркаса | Бук натуральный, Черный |
| Цвет обивки | Кофе с молоком |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 830 мм |
| Глубина | 470 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | пластик, металл |
| Сиденье | металл, пластик |
| Спинка | металл, пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 4 |
| Висота до сидіння, см | 46 |
| Висота, см | 83 |
| Глибина сидіння, см | 40 |
| Категория | Стільці |
| Максимальна глибина сидіння, см | 47 |
| Материал основы | дерево бук, фарбований метал |
| Матеріал оббивки | пластик |
| Складання | потребує складання |
| Цвет | Мокко |
| Ширина сидіння, см | 52 |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте






